Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Gramy razem z Jurkiem Owsiakiem - impreza odwołana! Email

Rowerowy WOŚP w Myślęcinku

Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych rowerowo-narciarska impreza zostaje odwołana. Leśny Park Kultury i Wypoczynku zaprasza jedynie na godz. 11 na "Bieg Serduszkowy" połączony z licytacją koszulki Anity Włodarczyk, rekordzistki świata w rzucie młotem.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz dziewiętnasty zagra dla potrzebujących. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka wszystkie zebrane środki przekaże na zakup sprzętu do leczenia dzieci z chorobami urologicznymi i hefrologicznymi.

Swoją cegiełkę do tej monumentalnego pomnika dobrych serc dorzucą również bydgoscy rowerzyści. W niedzielę, 9 stycznia w samo południe zapraszamy do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku – nietypowo, bo na stok narciarski. Co rowerzysta może robić pośród narciarzy? Ścigać się z nimi w wielkim slalomie :) Poza tym, przygotowaliśmy rowerowy triathlon, czyli bieg do rowerów, a później wjazd na górę. Rywalizacja jest otwarta dla wszystkich, zapraszamy więc rowerzystów i narciarzy, którzy chcą spróbować swoich sił w tych konkurencjach. Liczmy na obecność wielu widzów, którzy głośnym dopingiem będą zagrzewać uczestników do walki.

LPKiW przygotuje także moc muzyki, ognisko, a wszyscy chętni będą mogli skorzystać z porad instruktorów nauki jazdy na snowboardzie. Na godzinę 11 zaplanowano „Bieg serduszkowy”, a cała zabawa przy stoku narciarskim potrwa do 14.
Komentarze>>

comments