Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Cała Bydgoszcz na rowery Email

Za oknem coraz zimniej, ale rowerzyści nigdy nie tracą chęci do jazdy. Wrześniowy przejazd 81. Bydgoskiej Masy Krytycznej zostanie połączony z finałem akcji Gazety Wyborczej - Cała Bydgoszcz na Rowery.

Wrześniowa BMK będzie zapowiedzią zmian, jakie niedługo zajdą w przejazdach. Wystartujemy tradycyjnie o godzinie 18 spod hali „Łuczniczka”, ale meta została zaplanowana na Starym Rynku. Od października bydgoska Starówka stanie się miejscem startu każdej Masy. Chcemy przez to jeszcze bardziej zaakcentować swoją obecność w Bydgoszczy i w jego centrum, pokazując się bydgoszczanom, którzy chętnie spędzają piątkowe popołudnie w sercu grodu nad Brdą. Trasa przejazdu zostanie poprowadzona m.in. przez Okole, które już dawno nie było odwiedzane przez BMK. Chcemy jeszcze raz podkreślić, że nasze tempo jest dopasowane do możliwości uczestników. Masa jest legalizowana, peleton zamyka policyjny radiowóz i na pewno żaden Masowicz nie pozostanie w tyle.

Zapraszamy więc w piątek 24 września o godzinie 18 pod halę „Łuczniczka” - dzwonki, trąbki i inne tego rodzaju gadżety mile widziane :)

 

comments