Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Pokazy rowerowe
  We would like to always find you.
 • Odp: po (rekreacyjnej?) masie krytycznej - styczeń 2015
  I do not want to believe that I have seen this article.

Szukaj

Polub nas :-)

Cała Bydgoszcz na rowery Email

Za oknem coraz zimniej, ale rowerzyści nigdy nie tracą chęci do jazdy. Wrześniowy przejazd 81. Bydgoskiej Masy Krytycznej zostanie połączony z finałem akcji Gazety Wyborczej - Cała Bydgoszcz na Rowery.

Wrześniowa BMK będzie zapowiedzią zmian, jakie niedługo zajdą w przejazdach. Wystartujemy tradycyjnie o godzinie 18 spod hali „Łuczniczka”, ale meta została zaplanowana na Starym Rynku. Od października bydgoska Starówka stanie się miejscem startu każdej Masy. Chcemy przez to jeszcze bardziej zaakcentować swoją obecność w Bydgoszczy i w jego centrum, pokazując się bydgoszczanom, którzy chętnie spędzają piątkowe popołudnie w sercu grodu nad Brdą. Trasa przejazdu zostanie poprowadzona m.in. przez Okole, które już dawno nie było odwiedzane przez BMK. Chcemy jeszcze raz podkreślić, że nasze tempo jest dopasowane do możliwości uczestników. Masa jest legalizowana, peleton zamyka policyjny radiowóz i na pewno żaden Masowicz nie pozostanie w tyle.

Zapraszamy więc w piątek 24 września o godzinie 18 pod halę „Łuczniczka” - dzwonki, trąbki i inne tego rodzaju gadżety mile widziane :)

 

comments