Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Drogowcy analizują nasze propozycje lokalizacji stojaków rowerowych Email

Do pojawienia się nowych stojaków rowerowych na bydgoskich ulicach coraz bliżej. „Gazeta Wyborcza” donosi, że ZDMiKP jest w trakcie oceny pod względem formalnym naszych propozycji.

Przypomnijmy, że akcja „Wnioskuj o stojak” zorganizowana przez Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej zakończyła się 30 czerwca. Drogowcy przekazali nam ponad 100 wniosków, do dyspozycji mieliśmy 35 stojaków i wytypowaliśmy 18 miejsc ich lokalizacji. Zasugerowaliśmy, aby najwięcej pojawiło się ich w centrum miasta, a także na Osiedlu Leśnym, Bielawach, Wyżynach, Szwederowie i Błonie, na co wskazywali bydgoszczanie. Osobnym punktem jest umiejscowienie stojaków w Fordonie, który przez lata był zaniedbywany w kwestii infrastruktury rowerowej. 35 stojaków to niewystarczająca ilość, aby rozmieścić je w tak dużym mieście, jakim jest Bydgoszcz, dlatego zajmiemy się tą dzielnicą przy następnej takiej akcji. Bardzo duże i to uzasadnione potrzeby zgłaszały bydgoskie szkoły, dlatego te propozycje omówimy na spotkaniach z dyrektorami tych placówek. Wybrane lokalizacje zostały omówione na spotkaniu z przedstawicielami Stowarzyszenia Bydgoszcz Rowerowa i przekazane do ZDMiKP.

W wydaniu „Gazety Wyborczej” z 11 sierpnia br. pojawił się artykuł o tej akcji, w którym przedstawiciel ZDMiKP stwierdził, że po wyjaśnieniu wszelkich spraw formalnych drogowcy przystąpią do montażu stojaków. Konkretnego terminu zabrakło, ale mamy nadzieję, że nastąpi to w ciągu najbliższego miesiąca.

comments