Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Rowerzyści i rolkarze razem na wojaże! Email

Tym razem postanowiliśmy połączyć siły z rolkarzami i razem z nimi wyruszyć na bydgoskie ulice. Zapraszamy więc wszystkich amatorów kółek tych małych jak i dużych w piątek 30 lipca o godzinie 18 pod halę „Łuczniczka” przy ul. Toruńskiej.

Z tego też powodu przygotowaliśmy trasę krótszą i mniej wymagająca, ale nie odstępujemy od naszej tradycji zakończenia przyjazdu na ognisku w Myślęcinku przy Centrum Edukacji Ekologicznej. Kije do smażenia będą już przygotowane, ale przypominamy o zaopatrzeniu się w kiełbaski. Zachęcamy też do głośnego udziału w przejeździe przez Bydgoszcz – dzwonki, trąbki, a nawet wuzuwele mile widziane!

Jeszcze przed wyjazdem spod „Łuczniczki” przeprowadzimy z losowo wybranymi osobami ankiety, które pozwolą nam na stworzenie profilu przeciętnego masowicza.

Trasa przejazdu będzie uwzględniała potrzeby rolkarzy, będzie płaska, krótka i równa - końcowy fragment przejazdu odbędzie się przez nową gładką asfaltową drogą w Myślęcinku.

Uczestnicząc w przejeździe zgadzasz się z jego regulaminem.

Zapraszamy!

Komentarze >>

comments