Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Wyczarujmy rower dla niewidomych Email

Rowerzyści z Bydgoskiej Masy Krytycznej, oprócz walki o poprawę infrastruktury rowerowej, wspierają też akcje charytatywne. Wrześniowy będzie kolejnym akcentem akcji „Wyczaruj rower”, której celem jest zebranie funduszy na zakup rowerów dla niewidomych osób.

„Wyczaruj rower” to akcja, która w połowie września rozpoczęła się w Bydgoszczy dzięki Stowarzyszeniom Liderów i Fundraiserów oraz Visus Supremus. W czasie kilku imprez odbywających się w naszym mieście przeprowadzono zbiórkę na zakup rowerów dla niewidomych osób ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. L. Braille’a w Bydgoszczy. Nie będą to oczywiście zwykłe rowery, ale tandemy, na których osoby niewidome będą mogły poruszać się wraz ze swoimi opiekunami.

Podobna zbiórka zostanie przeprowadzona na początku wrześniowej Bydgoskiej Masy Krytycznej, która wyruszy już 28 września o godz. 18 spod hali „Łuczniczka”. Zachęcamy do wrzucania do puszek nawet drobnych sum, bo w Masie drzemie siła :) W ostatni piątek miesiąca tradycyjnie przejedziemy bydgoskimi ulicami, by zamanifestować naszą obecność w ruchu ulicznym. Naszym celem będzie tym razem Stary Rynek, gdzie po zakończeniu BMK będzie można zdobyć nagrody ufundowane przez sklep internetowy CTBike. Do naszych domów będziemy wracali już po zmroku, dlatego przypominamy o obowiązkowym oświetleniu roweru. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do naszej akcji.

Komentarze>>>

comments