Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Pierwsze stojaki już w Myślęcinku Email

 

Stało się to dzięki inicjatywie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku. Pierwszy U-kształtny stojak rowerowy stanął dziś w Myślęcinku. W ciągu tygodnia pojawi się kolejnych pięć.


Zarząd LPKiW wspólnie z Bydgoską Masą Krytyczną ustalił wcześniej lokalizację tych stojaków. Pierwszy z nich znajduje się w Parku Rozrywki, przy wejściu od strony „Spodka”, kolejne pojawią się przed Ogrodem Zoologicznym, Restauracją „Parkową”, Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej, Ośrodkiem Rekreacji Konnej oraz Ogrodem Botanicznym. 

W blasku fleszy jako pierwsi wypróbowaliśmy nowe stojaki. Do każdego można przypiąć dwa rowery. Są one lepsze od tradycyjnych, ponieważ blokadę rowerową przypina się do ramy, a nie do koła. Takie same stojaki mają pojawić się w najbliższym czasie na bydgoskich ulicach, o czym na pewno poinformujemy na naszej stronie.

Zobacz zdjęcia

Komentarze >>

comments