Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

• Odp: Przejeżdżanie przez pasy
    Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
  • BRA reinkarnacja
    "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
  • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
    Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
  • Odp: Pokazy rowerowe
    We would like to always find you.
  • Odp: po (rekreacyjnej?) masie krytycznej - styczeń 2015
    I do not want to believe that I have seen this article.

Szukaj

Polub nas :-)

Kobiety na rowery! Email

Lipcowa Bydgoska Masa Krytyczna będzie inna niż dotychczas, bo przygotowana przez kobiety z myślą o kobietach. Nie oznacza to jednak, że panowie nie mają się na niej pojawić – wręcz przeciwnie!

„Powiem wam, co sądzę o jeździe rowerem. Myślę, że rower zrobił więcej dla emancypacji kobiet, niż jakakolwiek inna rzecz na świecie. Przepełnia mnie radość za każdym razem, gdy widzę kobietę jadąca na rowerze. To obraz nieskrępowanej kobiecości. Rower obdarzył kobietę uczuciem niezależności, samodzielności i wolności.” Susan B. Anthony, 1896

Na przełom XIX i XX wieku przypada wiele zmian w dążeniu do wolności kobiet na świecie. Gdyby nie te odważne, pełne uporu i ambicji damy, pewnie dziś my – kobiety, nie mogłybyśmy poruszać się tym pięknym, ale i szybkim środkiem transportu, jakim jest rower. Dlatego już 27 lipca o godzinie 18:00 serdecznie zapraszamy wszystkich rowerzystów na przejazd ulicami Bydgoszczy, kiedy wyruszymy w wielobarwnym korowodzie spod hali „Łuczniczka”. Celem przejazdu jest pokazanie, szczególnie Paniom, że jazda na rowerze jest bardzo przyjemna, przynosi wiele radości, a przy tym poprawia kondycję fizyczną i zdrowie. Dzięki takiej przejażdżce kiełbaska* zjedzona na ognisku, które odbędzie się na zakończenie przejazdu, nie pójdzie w boczki, lecz przyczyni się do powstania zgrabnej sylwetki ;)

Na damce, holenderce, składaku, trekkingu czy rowerze górskim, można także dobrze wyglądać. Zachęcamy Panie do ukazania, poprzez wystrój roweru i ubiór, swojej wyjątkowej osobowości podczas przejazdu przez ulice miasta. Najbardziej oryginalne stroje zostaną nagrodzone sześcioma podwójnymi, całodziennymi zaproszeniami do Ballance – wellness for women, które wręczone zostaną po przejeździe. Przy ognisku odbędzie się jeszcze więcej konkursów, w których nagrody będą ufundowane przez salon fryzjersko-kosmetyczny Kalliope, Centrum Sportowe Body4ma, centrum Ballance – wellness for women, Kosmetyczny Instytut dr Irena Eris, sklep internetowy CTBike oraz firmę Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe 3M. Bydgoską Masę Krytyczną wspiera także NSZZ Solidarność dla Młodych, region bydgoski.

Oczywiście nie dyskryminujemy też Panów! Zapraszamy Was, abyście zachęcili do pojawienia się w ostatni piątek miesiąca na przejedzie Masy Krytycznej swoje córki, żony, kochanki, matki, babcie, prababcie, siostry, ciocie, przyjaciółki i koleżanki. Będzie na czym zawiesić oko, dlatego spódniczki, sukienki, wszelka biżuteria jak i glany czy krawaty mile widziane

* BMK nie zapewnia prowiantu – kiełbaski, paróweczki, ziemniaczki, we własnym zakresie

comments