Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Masowy sprzeciw kradzieżom rowerów Email

Plaga kradzieży rowerów dotyka nie tylko Bydgoszcz, ale i cały kraj. Poczucie bezkarności złodziei pokazuje, że sami musimy zadbać o jak najlepsze zabezpieczenie naszych pojazdów i właśnie tej kwestii będzie poświęcona czerwcowa Bydgoska Masa Krytyczna.
Rowery giną z piwnic, z centrum miasta, sprzed hipermarketów i z każdego możliwego miejsca, gdzie złodziej czuje się bezkarny. Wynika to z różnych czynników, ale nie możemy zapominać, że sami musimy przeciwdziałać kradzieżom. Trudno znaleźć w pełni skuteczny sposób na ochronę przed tą plagą, ale istnieje szereg działań, które mogą opóźnić działania złodzieja czy w pełni go zniechęcić. Jedną z nich jest dobór odpowiedniego zabezpieczenia i poprawność jego zapięcia, dlatego przed rozpoczęciem czerwcowej Bydgoskiej Masy Krytycznej przeprowadzimy test stosowanych zabezpieczeń. Każdy z Masowiczów będzie mógł sam się przekonać, jak łatwe jest zadanie złodzieja, kiedy rower nie jest dobrze chroniony.
Antykradzieżowa Masa Krytyczna wyruszy 29 czerwca o godzinie 18 spod hali „Łuczniczka” przy ul. Toruńskiej. Jak w każdy ostatni piątek miesiąca przejedziemy przez centrum miasta ( trasa przejazdu ), by zamanifestować naszą obecność w ulicznym ruchu. Zakończenie jest planowane w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku, gdzie będzie czekało już rozpalone ognisko.
Przejazd jest zalegalizowany i zabezpieczamy przez Policję i naszą grupę zabezpieczającą. Po jego zakończeniu będzie można zdobyć nagrody ufundowane przez Horus Innowacyjne Materiały Odblaskowe 3M oraz Salon Rowerowy AMSports ul.Jagiellońska 94D. Serdecznie zapraszamy!

comments