Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • PRZENIESIONY: 001 - Łuczniczka
  Ten wątek został przeniesiony do Zespół ds Polityki Rowerowej.https://forumrowerowe.bydgoszcz.pl/index.php?topic=3039.0
 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  skoro jesteśmy przy decathlonie to czy ktoś z Was miał okazje przetestować ich "osobistą" markę B'twin? Ostatnio oglądałem filmik o ich fabryce we Francji i jestem pod wrażeniem! Jestem ciekaw jak w praktyce te rowerki się spisują. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie to piszcie proszę

Szukaj

Polub nas :-)

Stary Rynek opanowany przez BMK Email

Około 130 rowerzystów pojawiło się na 78. Bydgoskiej Mapie Krytycznej. Chociaż w piątkowe popołudnie nad Bydgoszczą wisiały ciemne chmury, to jednak amatorzy dwóch kółek tłumnie pojawili się pod halą „Łuczniczka”.

Opłaciło się, bo zaczynaliśmy przejazd w palącym słońcu. Po raz pierwszy Masa była zabezpieczana przez radiowozy policyjne, dzięki czemu bez postoju przejeżdżaliśmy na czerwonych światłach i nie dochodziło do rozerwania grupy. Punktem kulminacyjnym były dwie pętle wokół Starego Rynku, które stały się naszym wyrazem walki o Starówkę wolną od samochodów. Później przez Śródmieście przejechaliśmy do Myślęcinka, gdzie czekało już rozpalone ognisko. Po zakończeniu masy zebraliśmy podpisy pod petycją w tejże sprawie.Warto dodać, że cały czas towarzyszyła nam muzyka z przyczepki i wuzuwela, rodem z RPA :-)

Serdecznie dziękujemy bydgoskiej Policji i Centrum Edukacji Ekologicznej, a masowiczów już teraz zapraszamy na następny przejazd BMK – 30 lipca o godzinie 18 spod „Łuczniczki”.

foto by ashley

 

Zdjęcia: autorstwa ash, autorstwa Danielasty, autorstwa April, autorstwa w4b

Treść petycji: petycja.pdf

 

Komentarze >>

comments