Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Parkuj rower bezpiecznie, zdobywaj 6-tki Email

Jeśli znalazłeś, (znalazłaś) na swoim kole doczepioną którąś z poniższych szprychówek informujemy, że Twój sposób parkowania został oceniony przez rowerową komisję.

Niewystarczająco bezpieczne parkowanie:

Ocena 1

Rower przypięty w bardzo zły sposób lub wcale. Rowerzysta użył stalowej linki lub o-locka (blokady koła). Rower najczęściej można łatwo przewrócić lub uszkodzić.
Możliwa jest szybka kradzież całego roweru lub jego części - całego z wyjątkiem koła, kół, sztycy, lampek, innych akcesoriów.


Ocena 2
Złe parkowanie roweru, najczęściej przy pomocy stalowej linki. Pojazd przypięty wyłącznie za ramę, łatwo ukraść koła, siodło lub akcesoria.
Często koła i sztyca przymocowane szybkozamykaczami.

Parkowanie bezpieczne:

Ocena 3

Średnie parkowanie. Rower zapięty za ramę i jedno z kół mało solidnym zapięciem, często niestabilnie oparty.
Możliwa kradzież koła, siodełka i akcesoriów, stosunkowo łatwa do sforsowania blokada.

Ocena 4
Bezpieczne parkowanie. Użyto solidnej blokady oraz przypięto rower w sposób stabilny za jedno koło i ramę.
Używanie szybkozamykaczy sprawia, że rower można szybko ogołocić z jednego z kół lub siodełka.

Parkowanie bardzo bezpieczne:

Ocena 5
Bardzo bezpieczne parkowanie. Solidna blokada, przypięcie w sposób stabilny, spięto ramę i koło. Rower bez szybkozamykaczy - do kradzieży akcesoriów konieczne są klucze.

Ocena 6
Parkowanie idealne. Spięta rama oraz koła, rower zaparkowany w sposób stabilny. Niemożliwa łatwa kradzieży żadnej z części roweru.

Chcesz zdobywać same 6 ? Dowiedz się jak parkować bezpiecznie z parkujrower.byd.pl

 

comments