Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Czas na otwarcie sezonu Email

„Wiosna, cieplejszy wiatr…” śpiewał niegdyś zespół Skaldowie. Rowerzyści jak mało kto odczuwają zmianą temperatury powietrza, a ostatnie dni pokazują, że wiosna zagościła u nas już na dobre. Czas więc na oficjalne otwarcie sezonu rowerowego w Bydgoszczy.

Bydgoska Masa Krytyczna już w zeszłym roku otwierała rowerowy sezon w naszym mieście i w tym będzie podobnie.  Chociaż miniona zima była na tyle łagodna, że duża część rowerzystów nie schowała nawet rowerów do piwnicy i sezon na jazdę na dwóch kółkach właściwie dla nich się nie skończył, to jednak chcemy nadać marcowemu przejazdowi BMK charakter symbolicznego rozpoczęcia kolejnego sezonu. Chcemy w ten sposób przypomnieć tym, którzy z roweru nie korzystali w ostatnim czasie, że już najwyższy czas na jego odkurzenie i codzienne korzystanie z tego środka transportu.

Trasa marcowego przejazdu została ułożona tak, aby nikt na samym początku się nie zniechęcił. Przypominamy, że nasze przejazdy są zalegalizowane i zabezpieczane przez Policję, Straż Miejską lub Żandarmerię oraz wyznaczonych do tego rowerzystów. Przejazd zakończy się na Starym Rynku już po zmroku, dlatego przypominamy o obowiązkowym oświetleniu roweru. Apelujemy także o rozważną jazdę w grupie, a rodziców prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na swoje pociechy (Uczestnicząc w przejeździe zgadzasz się z jego regulaminem). Po zakończeniu przejazdu będzie można zdobyć nagrody ufundowanę przez Salon Optyczny Świat Okularów z Bydgoszczy. Ruszamy tradycyjnie – 30 marca o godzinie 18 spod hali „Łuczniczka”. Serdecznie zapraszamy!

Z ostatniej chwili!

Dla każdego kto przyjedzie rowerem do jednego z Salonów Świat Oklularów, na hasło "KOCHAM ROWER" otrzyma 20% rabatu na kompletne okulary. Adresy dostępne na stronie www.e-salonoptyczny.pl. Akcja potrwa od kwietnia do sierpnia.

Komentarze>>

comments