Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Pokazy rowerowe
  We would like to always find you.
 • Odp: po (rekreacyjnej?) masie krytycznej - styczeń 2015
  I do not want to believe that I have seen this article.

Szukaj

Polub nas :-)

Po Rajdzie Galerii Pomorskiej Email

Rower dobry na wszystko - To impreza dla ludzi pozytywnie zakręconych – mówi Zbigniew Wiśniewski, kierownik Rajdu Galerii Pomorskiej.

W niedziele, przy przepięknej, słonecznej pogodzie, odbyła się druga edycja RGP. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Rowerowa Brzoza wraz ze sponsorem tytularnym. Na starcie zjawiło się ponad 500 rowerzystów z całej Polski.

Uczestnikami byli zarówno doświadczeni kolarze, jak i rodziny z dziećmi. Punktualnie w samo południe kolorowy peleton wyruszył z parkingu przy Galerii Pomorskiej. Trasa biegła przez główne ulice miasta do Myślęcinka. Cały przejazd zabezpieczony był przez policję. Rowerzyści jechali turystycznym tempem, więc nikt nie miał problemów z jej pokonaniem. Podczas przejazdu towarzyszyła im muzyka o tematyce rowerowej. Bikerzy usłyszeli między innymi  Bicycle Race” grupy Queen oraz  Rower” Lech Janerki. Na mecie czekały drożdżówki, batony, owoce oraz woda. Nie zabrakło także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

tekst: majorradziu, zdjęcia: buldi.nic

 

comments