Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • PRZENIESIONY: 001 - Łuczniczka
  Ten wątek został przeniesiony do Zespół ds Polityki Rowerowej.https://forumrowerowe.bydgoszcz.pl/index.php?topic=3039.0
 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  skoro jesteśmy przy decathlonie to czy ktoś z Was miał okazje przetestować ich "osobistą" markę B'twin? Ostatnio oglądałem filmik o ich fabryce we Francji i jestem pod wrażeniem! Jestem ciekaw jak w praktyce te rowerki się spisują. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie to piszcie proszę

Szukaj

Polub nas :-)

Chłód nam niestraszny Email

Pierwsza z cyklu chłodniejszych Mas Krytycznych zdecydowanie zaskoczyła frekwencją. Ulicami Bydgoszczy przejechało 110 rowerzystów, którzy udowodnili, że na rower można wsiąść niezależnie od temperatury.

Przed listopadowym przejazdem postawiliśmy pytanie: czy Bydgoszcz może być miastem rowerów? Ilość cyklistów, która w ostatni piątek miesiąca wyruszyła spod „Łuczniczki” przybliżyła nas do pozytywnej odpowiedzi. Ulicami naszego miasta przejechało bowiem 110 rowerzystów, co nie odbiega znacznie od frekwencji w okresie letnim. Trasa poprowadziła m.in. przez ulicę Dworcową, gdzie jest dopuszczony ruch rowerzystów pod prąd. Reakcje kierowców pokazały, że takie prawo jest dla nich pewną nowością, ale głęboko wierzymy, że przywykną do takich rozwiązań. Przejazd zakończył się na Starym Rynku tradycyjnym okrzykiem „rowery w górę”.

Dziękujemy każdemu z osobna za uczestnictwo w tym przejeździe oraz Internetowi sklepowi CTBike. Szczególnie podziękowania kierujemy w stronę Policji oraz Straży Miejskiej, które wzorowo zabezpieczyły przejazd, znacznie poprawiając poczucie bezpieczeństwa rowerzystów. Już teraz zapraszamy 30 grudnia na ostatni tegoroczną Bydgoską Masę Krytyczną, a wcześniej - 23 grudnia na spotkanie opłatkowe.

Zdjęcia autorstwa: April, Kita

comments