Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

• Odp: Przejeżdżanie przez pasy
    Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
  • BRA reinkarnacja
    "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
  • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
    Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
  • Odp: Pokazy rowerowe
    We would like to always find you.
  • Odp: po (rekreacyjnej?) masie krytycznej - styczeń 2015
    I do not want to believe that I have seen this article.

Szukaj

Polub nas :-)

Budżet albo "psikus", czyli nie każcie nam straszyć Email

Dobra zabawa w połączeniu z pożytecznym – tak zapowiada się październikowa Bydgoska Masa Krytyczna. Wzorem ubiegłego roku, będziemy nawiązywać do halloweenowych klimatów, a także walczyć o rowerowy budżet 2012.

Październik to ważny okres dla samorządów, bo teraz zapadają najważniejsze decyzje dotyczące przyszłorocznego budżetu miasta. Coraz większa liczba największych metropolii w swoich projektach umieszcza konkretne kwoty na inwestycje związane z infrastrukturą rowerową, w Bydgoszczy ciągle tego brakuje.  Na początku tego miesiąca na biurko zast. prezydenta Stefana Markowskiego trafiło pismo sygnowane podpisem pełnomocnika prezydenta ds. komunikacji rowerowej, Łukasza Juszczaka o potrzebie utworzenia odrębnego budżetu na potrzeby cyklistów. Podpisujemy się pod tym wnioskiem i poprzez październikowy przejazd chcemy przypomnieć o konieczności takich zmian.

Podobnie jak rok temu, październikowemu przejazdowi chcemy nadać dodatkowego kolorytu, dlatego przybieramy halloweenowe barwy. Ogłaszamy konkurs na najlepiej przebranego rowerzystę, który zostanie wyłoniony na zakończenie BMK drogą głosowania. Nagrody dla zwycięzców ufunduje sklep internetowy CTBike.

Bydgoska Masa Krytyczna wyruszy 28 października o godzinie 18 spod hali „Łuczniczka”, a zakończenie wraz z głosowaniem planujemy na Starym Rynku. Przypominamy, że zgodnie z kodeksem drogowym rowerzyści mają obowiązek posiadania oświetlenia, zarówno z przodu jak i z tyłu roweru. Serdecznie zapraszamy.

comments