Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Deszczowa pogoda nie odstraszyła rowerzystów Email

Cykliści po raz kolejny pokazali, że żadne warunki im niestraszne. Mimo kłębiących się chmur, na czerwcowej Masie Krytycznej pojawiło się ok. 70 rowerzystów.

Spod hali „Łuczniczka” wyruszyliśmy z opóźnieniem spowodowanym złośliwością rzeczy martwych. Jednak ten incydent i warunki atmosferyczne nie odstraszyły rowerzystów, którzy zamanifestowali swoją obecność na ulicach Bydgoszczy. Masa Krytyczna przejechała przez Śródmieście, Wilczak, Okole i przez Osiedle Leśne skierowała się do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku, gdzie czekało już rozpalone ognisko. Sama idea muzycznego przejazdu nie została do końca zrealizowana, ale wszystkich przeszkód nie zawsze można ominąć ;)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wytrwałość i uczestnictwo, Policji za zabezpieczanie przejazdu i LPKiW za gościnność. Już dziś zapraszamy na lipcową Bydgoską Masę Krytyczną, która będzie poniekąd będzie historyczną. Po raz pierwszy bowiem w historii BMK obierzemy kierunek na Fordon.

Zdjęcia autorstwa xagusiak część 1, część 2 i kris_bdg

Komentarze>>

comments