Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Rower dla kobiety
  I am very happy to have the opportunity to read this useful content.
 • Odp: Premium Rush, Ride like hell - film o kurierach rowerowych
  I feel that this is a very good content. I like it very much because it is very useful.
 • Odśnieżanie dróg rowerowych 2018
  Odśnieżanie dróg rowerowych i chodników - stan na dziś. Ostatnie zdjęcie to chodnik przy ul. Solskiego (nigdy nie jest odśnieżany)Jedyny ratunek w ociepleniu klimatu
 • Odp: Malowanie roweru - sprayplast
  Pozbądź się starego lakieru – po rozkręceniu roweru należy pozbyć się starej powłoki lakierniczej. Zetrzyj ją papierem ściernym. Praca ta wymaga dokładności, jest czasochłonna i męcząca. Jednak dołóż wszelkich starań aby wykonać ją jak najdokładniej. W sklepach można kupić specjalne środki tzw. ściągacze starego lakieru. Ramę maluje się takim produktem, a po kilku minutach ściąga się stary lakier szpachelką. Środek taki w cale nie ułatwia pracy. Przed malowaniem możesz także naprawić niedoskonałości ramy. Wszelkiego rodzaju wgniecenia zamaskuj używając szpachli samochodowej. Gdy jest już wszystko gotowe odtłuść wszystkie elementy, które chcesz pomalować. Możesz do tego wykorzystać benzynę ekstrakcyjną, rozpuszczalnik, czy płyn „Ludwik” rozpuszczony w wodzie.Nałóż podkład – gdy rama jest już odpowiednio przygotowana do malowania przychodzi kolej na nałożenie podkładu. Pamiętaj o odpowiednim jego doborze. Do jasnego koloru bazowego wybierz równie jasny podkład i odwrotnie do ciemnej bazy zastosuj ciemny pod...
 • Odp: Rower jako sposób na odchudzanie
  Bardzo popieram taką jazdę, ale nie zrozum mnie źle – to zabija przyjemność. To znaczy, jeśli jazdę na rowerze traktujesz jako narzędzie do odchudzenia: Dziś 60 kilometrów, jutro 40 kilometrów, pojutrze regeneracja, następnie 100 kilometrów itd. Masz ścisły plan i się go trzymasz – efekty z pewnością się pojawią. Jednak trzeba sobie zostawić margines przyjemności. Niekoniecznie jechać dla planu, ale by po prostu zobaczyć ciekawe miejsce.

Szukaj

Polub nas :-)

Muzyczne powitanie lata na dwóch kółkach Email

Druga połowa czerwca zazwyczaj kojarzy się pozytywnie ze względu na rozpoczynające się lato i szkolne wakacje. Jest to także ulubiona pora rowerzystów, dlatego nasz najbliższy przejazd ma być swego rodzaju radosnym powitaniem lata.

O tym, że czerwiec należy w Bydgoszczy do rowerzystów chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Rajd Galerii Pomorskiej, Święto Cykliczne, a w najbliższy piątek, 24 czerwca – Muzyczna Masa Krytyczna. Tym razem stawiamy na dobrą zabawę, by w wyśmienitych humorach powitać lato. Kolorytu naszemu peletonowi ma dodać muzyka, która będzie obecna w różnych postaciach. Zachęcamy do zabrania dzwonków, trąbek i innych przedmiotów, które robią dużo hałasu. Nie zabraknie na pewno grającej przyczepki masowej, a swoje preferencje muzyczne możecie zgłaszać tutaj. Planujemy także przygotowanie pewnej muzycznej niespodzianki, ale o tym wszyscy rowerzyści będą mogli przekonać się w piątek :)

Wyruszamy tradycyjnie o godzinie 18 spod hali „Łuczniczka” przy ul. Toruńskiej i przejedziemy przez Stary Rynek, by zaznaczyć swoją obecność w centrum miasta. Trasa tym będzie nieco dłuższa, ale nie powinna nikomu sprawić trudności. Po przejeździe zapraszamy na ognisko do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.

Komentarze>>>

comments