Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Pokazy rowerowe
  We would like to always find you.
 • Odp: po (rekreacyjnej?) masie krytycznej - styczeń 2015
  I do not want to believe that I have seen this article.

Szukaj

Polub nas :-)

Wycieczka rowerowa śladami historii Email

wycieczka rowerowa z bunkremBydgoskie Stowarzyszenie Miłośników Zabytków BUNKIER oraz Bydgoska Masa Krytyczna zapraszają na III Rajd Rowerowy - "Przedmoście Bydgoskie", który odbędzie się 5 czerwca br.
Rajd skład się z trzech etapów. Pierwszy etap obejmuje linię polskich umocnień obronnych z 1939 roku, bunkrów oraz kilka innych ciekawych obiektów. Drugi etap - ognisko u Leśniczego w Zielonczynie. Trzeci etap - powrót malowniczą trasą wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Przewidujemy postoje przy każdej ze śluz. Łączny czas przejazdu w dwie strony wraz z postojami i zwiedzaniem zajmie turystycznym tempem ok 7 godzin (25km w jedną stronę).

Do udziału w rajdzie zapraszamy wszystkich posiadających cokolwiek wyposażonego w dwa kółka (mogą być trzy), siodełko, łańcuch, szprychy i co tam jeszcze składa się na sprzęt zwany rowerem! Zakładamy rekreacyjne tempo przejazdu. Udział jest BEZPŁATNY.

Miejsca zbiórek:
1. Godzina 10:00 - ul Artyleryjska - brama na Cmentarz Nowofarny
2. Godzina 10:30 - ul. nad Torem - Kościół św. Antoniego na Czyżkówku
3. Godzina 11:20 - ul. Rekinowa - pętla autobusowa

W plecaku warto by znalazła się zapasowa dętka, sprzęt do jej wymiany, latarka. Nie są konieczne zapisy jednak prosimy o zgłoszenie uczestnictwa poprzez sms, telefonicznie lub e-mail do osoby prowadzącej:

Paweł Warlinski, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   tel. kom. 605-125-175

Rajd kończymy przed Rondem Grunwaldzkim. Prosimy o zabranie prowiantu we własnym zakresie, będzie też możliwość kupienia po drodze.

Wszystkie osoby biorące udział w imprezie zobowiązane są do zapoznania się z treścią regulaminu imprez.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i aktywnego poznawania historii :-)

Fotorelacja z poprzedniej edycji

 

rajd rowerowy przedmoście bydgoskie

Trasa wycieczki rowerowej:

trasa wycieczki rowerowej

 

 

 

comments